CAST Nieuws

Blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes & trends in de schoenenbranche.

Wanneer begint voor jou het nieuwe seizoen?

Wanneer begint voor jou het nieuwe seizoen? Veel van onze leveranciers starten al voor de zomervakantie (mei/juni 2025) met de eerste afspraken in de showroom. Dankzij de PREVIEW-events is er in juni al meer beweging in het centrum dan voorheen, maar we willen ook de schoenenwinkels extra motiveren om eerder langs te komen voor hun SS26 oriƫntatie/inkopen.

Wanneer begint voor jou het nieuwe seizoen? Veel van onze leveranciers starten al voor de zomervakantie (mei/juni 2025) met de eerste afspraken in de showroom. Dankzij de PREVIEW-events is er in juni al meer beweging in het centrum dan voorheen, maar we willen ook de schoenenwinkels extra motiveren om eerder langs te komen voor hun SS26 oriëntatie/inkopen.

Vanuit een selecte groep leveranciers is het idee ontstaan om een speciale inkoopdag voor schoeninkopers te organiseren. Dit biedt ons de perfecte gelegenheid om samen te werken en meer bezoekers naar CAST te trekken. 

Ben jij van plan om vroeg te starten met de inkoop? Laten we dan samen zorgen voor een succesvolle lancering! We nodigen je van harte uit om op 14 april om 11:00 uur met ons mee te brainstormen over deze dag. Samen kunnen we er iets moois van maken!

Ben jij er ook bij? Stuur dan een mailtje naar marketing@cast.nl 

Meer nieuws

Zoek een merk

Verbinding onderbroken. Opnieuw proberen...